about us

Protetyka estetyczna - ceramika VITA

Firmy Vita Zahnfabrik nie trzeba przedstawiać - to w końcu Mercedes w technice dentystycznej. 90 lat istnienia VITY to nieustanne wyznaczanie światowych standardów. To właśnie VITA opracowała taki klasyk jak kolornik VITA LUMIN VACUUM, będący standardem na całym świecie. Obecnie jego miejsce powoli zastępuje nowy standard kolornik 3D MASTER – sztandarowy kolornik Emes. Nową jakością i perełką w stomatologii jest teraz ceramika hybrydowa VITA ENAMIC, także produkcji tego dentystycznego giganta. Jest ona elastyczna i wytrzymała, doskonale dopasowująca się do zębów pacjenta.

Naszym zdaniem, ukształtowanym na podstawie 20-letniego doświadczenia, firma Vita Zahnfabrik oferuje najlepszą ceramikę dentystyczną na świecie, więc z wielką przyjemnością korzystamy z jej technologii i materiałów.

Użycie ceramiki VITA gwarantuje znakomitą jakość licowania koron i mostów, zapewnia wspaniałą estetykę oraz niezwykle precyzyjne wykonanie uzupełnień. Zastosowanie ceramiki VITA umożliwia optymalny w stosunku do naturalnego uzębienia pacjenta dobór mas uzupełnień. Jest ona wyjątkowo wytrzymała i odporna, a jej struktura przypomina powierzchnię szkliwa. Dzięki temu doskonale umożliwia tworzenie naturalnych, estetycznych uzupełnień, które godnie zastąpią utracone uzębienie pacjenta. Szeroki asortyment mas dodatkowych pozwala wytworzyć perfekcyjnie zindywidualizowane uzupełnienia protetyczne, w najmniejszym stopniu nie różniące się od zębów pacjenta. Precyzyjna indywidualizacja wykonywanych licówek, koron, mostów, inlayów i onlayów, przekłada się na wysoki poziom zadowolenia i szerokie uśmiechy usatysfakcjonowanych pacjentów.

90 lat udoskonalania ceramiki VITA i 20 lat naszej działalności to więcej niż 100% zadowolenia pacjentów!

Niezależnie od tego co robimy - robimy to precyzyjnie, perfekcyjnie i po prostu najlepiej!

facebook