about us

Implantoprotetyka

Implantoprotetyka to doskonałe rozwiązanie problemów powstałych w wyniku utraty lub zniszczenia zębów. Zabieg z dziedziny będącej połączeniem chirurgii i protetyki to najbardziej naturalny sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Zyskuje on coraz większą popularność w związku z trwałym i doskonałym efektem zarówno estetycznym, jak i funkcjonalnym. Implanty wykonywane są głównie z tytanu, który doskonale i trwale integruje się z tkanką kostną. Nasz organizm nie rozpoznaje tytanu jako ciała obcego, dzięki czemu możliwa jest trwała integracja kości z tytanowym implantem.

Mamy wieloletnie, sięgające aż 1997 r. doświadczenie w pracy z implantami. Na przestrzeni lat zdobyliśmy obszerną wiedzę i wielkie doświadczenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy mieli możliwość pracy z 27 systemami implantologicznymi, dzięki czemu prezentują bardzo wysoki poziom umiejętności w tym zakresie.

Wspomagamy projektowanie przedimplantacyjne i wykonujemy szablony chirurgiczne. Przy pomocy najwyższych technologii tworzymy perfekcyjne rozwiązania. Od pojedynczej korony i łącznika po całkowitą odbudowę uzębienia. Wszystko po to, by jak najlepiej realizować naszą wspólną misję pięknego uśmiechu.

facebook