about us

O nas

Szanowni Państwo, z szerokim uśmiechem witamy w Laboratorium Techniki Dentystycznej EMES.

Inspiruje nas włoskie podejście do piękna, szwajcarska precyzja i skandynawska innowacyjność. Nabyta wiedza, a także ogromne doświadczenie praktyczne, pozwalają nam na wykonywanie nowoczesnych, trwałych i dopasowanych do osobistych preferencji pacjentów wyrobów protetycznych. Tworzymy nowe uśmiechy, olśniewające, dodające pewności siebie, pozwalające prawdziwie cieszyć się życiem. Pełne radości twarze pacjentów, to dla nas najlepsza i najskuteczniejsza motywacja do codziennej pracy.

Laboratorium Techniki Dentystycznej Emes, będące własnością techników dentystycznych - Ewy i Marka Skrodzkich, działa na rynku od 1994 roku . Siedziba firmy mieści się w podwarszawskich Ząbkach .

about us

Stosujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne technologie.Posiadamy najnowocześniejsze systemy komputerowego skanowania, projektowania i produkcji, umożliwiające wyjątkową indywidualizację uzupełnień. Zespół EMES Laboratorium Techniki Dentystycznej tworzą doskonale wyszkoleni i utalentowani specjaliści. Wiedza, którą poprzez szkolenia, sympozja i konferencje wciąż pogłębiamy i w którą nieustannie inwestujemy, gwarantują najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

Wyroby zarejestrowane są w URLP (Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych), a każdy etap pracy poddawany jest ścisłej kontroli, aby produkcja przebiegała zgodnie z odpowiednimi procedurami.

Jeśli więc pragną Państwo nawiązać współpracę z profesjonalnym zespołem specjalistów, który od ponad dwóch dekad wspomaga najlepsze gabinety i kliniki stomatologiczne w Polsce , serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

facebook